Rekrutacja trwa. Zapraszamy!

Rekrutacja trwa. Zapraszamy!

Zarezerwuj miejsce online!

CZYTAJ WIĘCEJ
Pierwszy semestr nauki gratis!

Pierwszy semestr nauki gratis!

Rekrutacja trwa. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
Konkurs zakończony!

Konkurs zakończony!

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które nadesłały do nas swoje prace.

CZYTAJ WIĘCEJ
kadr do linku

 

Polecamy wszystkim zainteresowanym naukę w Rocznym Studium Realizacji Obrazu Filmowego-Produkcja Multimedialna, które jest nowością w ofercie Szkół Artystycznych ROE.

 

 

 

Studium przygotuje słuchaczy do samodzielnej pracy realizatora wideo, operatora kamery, autora małych form filmowych a także tworzenia filmów okolicznościowych i realizacji projektów audiowizualnych. Zajęcia będą się odbywać w Warszawie.

Program obejmuje zagadnienia dotyczące produkcji form audiowizualnych od A do Z. Słuchacze nabędą umiejętności operatorskie, reżyserskie oraz obsługi sprzętu, poznają również niezbędne zagadnienia prawne oraz promocyjne. W ramach pracy dyplomowej zrealizują własny projekt filmowy. Zajęcia będą prowadzone przez zespół specjalistów z praktycznym doświadczeniem, którzy na co dzień pracują w produkcjach filmowych, telewizyjnych, muzycznych ( reżyserzy, realizatorzy, operatorzy i montażyści).

 

Mamy przyjemność zaprezentować film promujący STUDIUM REALIZACJI OBRAZU FILMOWEGO- PRODUKCJA MULTIMEDIALNA, autorstwa panów Tomasza Pulsakowskiego i Pawła Łukomskiego.
Liczymy, że po jego obejrzeniu poczujecie się jeszcze bardziej zachęceni do podjęcia nauki w Studium. :)

 

kadr do linku