Ostatnie wolne miejsca!

Ostatnie wolne miejsca!

ZAREZERWUJ MIEJSCE ONLINE!

CZYTAJ WIĘCEJ
Konkurs zakończony!

Konkurs zakończony!

CZYTAJ WIĘCEJ
GRAFIKA KOMPUTEROWA ONLINE nowość

GRAFIKA KOMPUTEROWA ONLINE nowość

CZYTAJ WIĘCEJ
KURS

KURS "Self-Tape i elementy aktorstwa ekranowego - czyli tworzenie materiałów wideo na potrzeby castingów"

Zajęcia online!

CZYTAJ WIĘCEJ
kadr do linku

 

Polecamy wszystkim zainteresowanym naukę w Rocznym Studium Realizacji Obrazu Filmowego-Produkcja Multimedialna, które jest nowością w ofercie Szkół Artystycznych ROE.

 

 

 

Studium przygotuje słuchaczy do samodzielnej pracy realizatora wideo, operatora kamery, autora małych form filmowych a także tworzenia filmów okolicznościowych i realizacji projektów audiowizualnych. Zajęcia będą się odbywać w Warszawie.

Program obejmuje zagadnienia dotyczące produkcji form audiowizualnych od A do Z. Słuchacze nabędą umiejętności operatorskie, reżyserskie oraz obsługi sprzętu, poznają również niezbędne zagadnienia prawne oraz promocyjne. W ramach pracy dyplomowej zrealizują własny projekt filmowy. Zajęcia będą prowadzone przez zespół specjalistów z praktycznym doświadczeniem, którzy na co dzień pracują w produkcjach filmowych, telewizyjnych, muzycznych ( reżyserzy, realizatorzy, operatorzy i montażyści).

 

Mamy przyjemność zaprezentować film promujący STUDIUM REALIZACJI OBRAZU FILMOWEGO- PRODUKCJA MULTIMEDIALNA, autorstwa panów Tomasza Pulsakowskiego i Pawła Łukomskiego.
Liczymy, że po jego obejrzeniu poczujecie się jeszcze bardziej zachęceni do podjęcia nauki w Studium. :)

 

kadr do linku