REKRUTACJA 2020

REKRUTACJA 2020

ZAREZERWUJ MIEJSCE ONLINE!

CZYTAJ WIĘCEJ

ikonka film Dlaczego ROE

 

Mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu film autorstwa naszych Słuchaczy Studium Aktorstwa we Wrocławiu „Dlaczego ROE?”.

 

 

 

Pomysłodawcą i realizatorem filmu jest Piotr Lisowski.

Udział w filmie wzięli : Wiktoria Wędrzyńska, Piotr Lisowski, Piotr Pękala, Klaudia Komisarczyk, Patryk Kuśka, Adrian Misiura, Maria Paszkowska, Łukasz, Filip, Tadeusz.
Bardzo dziękujemy wszystkim twórcom za wspaniałą inicjatywę, zaangażowanie i czas poświęcony w przygotowanie filmu.

 

Poniżej kilka słów twórców filmu o jego powstaniu.
„Jesienią 2019 spotkali się, nieznani sobie, pełni różnych emocji, jedni pewni siebie, inni skromni i zamknięci w sobie, z jednym wspólnym marzeniem. Być aktorem! Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy co nas czeka. Wiedzieliśmy, że mało kto z nas odważyłby się wystąpić przed kamerą, paraliżowała nas trema na samą myśl. Dziś minął rok nauki - nauki innej niż mieli nasi poprzednicy we wcześniejszych latach. Zajęcia podczas kursu aktorskiego nauczyły nas pewności siebie, kultury słowa, improwizacji, ruchu scenicznego, a przede wszystkim bycia sobą przed kamerą. Otworzyliśmy się wraz z naszymi emocjami.
Rok 2020 okazał się wyjątkowy, zmieniona forma edukacji przyczyniła się do poszerzenia wiedzy o produkcji filmowej, montażu, reżyserii. Wspieraliśmy się, nawiązały się relacje przyjacielskie i powstał pomysł krótkiego filmu w którym prezentujemy zupełnie innych słuchaczy, niż tych co przyszli na pierwsze zajęcia. Każdy z nas poczuł się artystą, odkrył swoją wyjątkowość, a kadra nauczycielska ROE, która w swoje zajęcia wkłada całe serce i z przyjemnością dzieli się bogatym doświadczeniem, doszlifowała te cudowne diamenciki.
Autor filmu Piotr Lisowski zdecydował się zadać każdej osobie 3 takie same pytania:
- Dlaczego chciałeś pójść do ROE?
- Co wyniosłeś z ROE?
- Jak spędziłeś czas w ROE?
By dowiedzieć się, DLACZEGO ROE? Dziś wszyscy mówimy, Dziękuję ROE :)”

 

 „Dlaczego ROE?” - zobacz film