Bartłomiej Krajewski

  Bartłomiej Krajewski

  Bartłomiej Krajewski w roli mieszkańca getta na Pradze

   

  BARTŁOMIEJ KRAJEWSKI – Absolwent Studium Aktorstwa w Warszawie
  Fot. materiały przesłane przez Barłomieja

   

   

  Na planie po raz pierwszy pojawiłem się w grudniu 2012 roku, jako statysta w serialu „Prawo Agaty”. Warunki były trudne, plan długi, a wynagrodzenie niewielkie. Jednak praca spodobała mi się na tyle, że postanowiłem zostać w tej branży dłużej i zobaczyć, co będzie dalej. Rejestrowałem się w kolejnych agencjach i zbierałem kontakty do osób, które zajmują się tym dłużej. I uważam, że z czasem udało mi się nieźle „wkręcić” do tego małego świata.

   

   

  Dotąd zagrałem w: reklamie Orange „Żaluzje”-pracownik sklepu, w filmie konkursowym „Uśmiechnij się”-barman (w ramach 48h Film Project Warsaw), w filmie konkursowym „Lubisz To”-paź królowej (w ramach 48h Film Project Katowice), w filmiku internetowym „Brudny Henryk”-bandyta, w programie „Dzień dobry TVN”-podpity kierowca, w reklamie Getin Bank „Wężyk”-włamywacz, w reklamie PZU „Dom”-włamywacz, w reklamie Altax „Mistrzostwa Polski w impregnowaniu drewna”-zawodnik, epizody w serialu „Na dobre i na złe”-pacjent, w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”-akordeonista, podpity gość lokalu, epizod w filmie „Ojciec”-żydowski niewolnik, epizod w serialu „Na Wspólnej”-demonstrant, w reklamie Tchibo „Wiedeń”-kelner, epizod w filmie „Król życia”-bezdomny, rola 2-planowa w kabarecie TVP2 „Co leci w sieci?”-ministrant, epizod w paradokumencie „Przyjezdni”-pomagający ciężarnej, epizod w programie popularnonaukowym „Pod lupą”-uczestnik eksperymentu, epizod w filmiku „Official aftermovie” Open’er Festival-płaczący ojciec rodziny, epizod w paradokumencie „Zbrodnie prywatne”-sąsiad ratujący poszkodowaną, epizod w etiudzie studenckiej „Kilka ujęć o robocie”-pracownik ochrony, rola w viralu internetowym XTB Online Trading „Tread Beat”-uczestnik, oraz w statystowałem w różnych: filmach, serialach, reklamach i programach.

   

   

  Wcześniej popracowałem też w charakterze modela pozującego na lekcjach rysunku i malarstwa w liceum plastycznym i na wyższej uczelni, oraz dla osób prywatnych.

   

   

  Potrafię nieźle śpiewać i gwizdać, jeżdżę samochodem i rowerem, dobrze gram w badmintona i trochę w tenisa stołowego, a od niedawna ćwiczę na siłowni.

   

   

   

  [simple_gallery folder=”images/aktualnosci/Bartlomiej_Krajewski/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]