BEZPŁATNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE „Portret studyjny z rekwizytem”

  BEZPŁATNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE „Portret studyjny z rekwizytem”

  Osoby, które chciałyby poznać tajniki robienia dobrych portretów zapraszamy na bezpłatne warsztaty fotograficzne „Portret studyjny z rekwizytem”.
  Podczas zajęć pokażemy jak swobodnie pracować z  fotografowaną osobą oraz w jaki sposób wykorzystywać tło, rekwizyty, wnętrze studyjne i różne rodzaje światła w celu uzyskania  jak najlepszego efektu. Uczestnicy dowiedzą się również  jakich błędów należy unikać, aby portretowane osoby dobrze wychodziły na zdjęciach. W trakcie warsztatów wykonane zostaną  portrety z rekwizytem w warunkach studyjnych.

  Program:

  1. Studio – zapoznanie się ze sprzętem studyjnym.
  2. Burza pomysłów – koncepcja portretu studyjnego – warsztaty grupowe.
  3. Przygotowanie planu zdjęciowego (dobór rekwizytów, stylizacja, oświetlenie).
  4. Portret z rekwizytem.
  5. Analiza wykonanych podczas warsztatów zdjęć i ewentualne indywidualne konsultacje

   
  Termin: 12 października 2019 r., godz. 11.00-14.00

  Miejsce: Studio Formaty, ul. Dąbrowskiego 81/85, Poznań

  Prowadząca:
  Grażyna Grasa Nowacka- fotografik, performer, scenograf, poetka. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Wykładowca na kierunku Fotografia w Szkołach Artystycznych ROE. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień w dziedzinie fotografii, grafiki i literatury. Wystawy jej prac można oglądać w kraju i za granicą. Jak sama o sobie mówi, jest wędrowcem. Adoruje szczególnie kino nieme, taniec współczesny, teatr tańca, porzucone przedmioty i zapomniane zakamarki świata. Chętnie uczestniczy w ciekawych projektach i zaprasza do współpracy przy własnych inicjatywach. Pasją Grażyny Grasy Nowackiej jest projektowanie okładek do wyimaginowanych płyt muzycznych.