BEZPŁATNE WARSZTATY REALIZACJI NAGRAŃ „I ty możesz być realizatorem dźwięku- czym jest sesja nagrań w studiu”

  BEZPŁATNE WARSZTATY REALIZACJI NAGRAŃ „I ty możesz być realizatorem dźwięku- czym jest sesja nagrań w studiu”

  Warsztaty adresowane są do osób interesujących się szeroko rozumianą akustyką, które chciałyby poznać kluczowe różnice między realizacją nagrań a realizacją nagłośnień oraz zobaczyć jak wygląda podstawowe nagranie studyjne. Celem warsztatów jest przybliżenie zagadnień związanych z zasilaniem na scenie jak również organizacją nagrania w warunkach zamkniętej przestrzeni czyli studia. Podczas zajęć uczestnicy zarejestrują nagranie studyjne i poznają zasady miksu.

   

  Program:

  1. Studio nagrań – dlaczego tu jest tak wiele dziwnych rzeczy i do czego one służą?
  2. Przygotowanie studia do nagrania – checklista dla dźwiękowca i nagrywanego – jak się przygotować aby maksymalnie dobrze wykorzystać sesję.
  3. Realizacja sesji nagraniowej – live.

   

  Termin: 12 października 2019 r., godz. 10.00-13.00

   

  Miejsce:  Studio Nagrań Uniq,  ul. Krakowska 100, Wrocław

   

  Prowadzący:
  Marek Dziedzic- producent muzyczny, realizator, muzyk. Absolwent wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej o specjalności Inżynieria dźwięku oraz wydziału Fizyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Akustyka. Pasjonat gitary elektrycznej. Od kilku lat współwłaściciel i główny realizator wrocławskiego studia nagrań unIQ STUDIO. Wykładowca realizacji nagrań i pracy studyjnej  na kierunku Realizacja Dźwięku w Szkołach Artystycznych ROE we Wrocławiu.