Film autorstwa Słuchaczy Studium Aktorstwa we Wrocławiu „Dlaczego ROE?”.

  Film autorstwa Słuchaczy Studium Aktorstwa we Wrocławiu „Dlaczego ROE?”.

  ikonka film Dlaczego ROE

   

  Mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu film autorstwa naszych Słuchaczy Studium Aktorstwa we Wrocławiu „Dlaczego ROE?”.

   

   

   

  Pomysłodawcą i realizatorem filmu jest Piotr Lisowski.

  Udział w filmie wzięli : Wiktoria Wędrzyńska, Piotr Lisowski, Piotr Pękala, Klaudia Komisarczyk, Patryk Kuśka, Adrian Misiura, Maria Paszkowska, Łukasz, Filip, Tadeusz.
  Bardzo dziękujemy wszystkim twórcom za wspaniałą inicjatywę, zaangażowanie i czas poświęcony w przygotowanie filmu.

   

  Poniżej kilka słów twórców filmu o jego powstaniu.
  „Jesienią 2019 spotkali się, nieznani sobie, pełni różnych emocji, jedni pewni siebie, inni skromni i zamknięci w sobie, z jednym wspólnym marzeniem. Być aktorem! Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy co nas czeka. Wiedzieliśmy, że mało kto z nas odważyłby się wystąpić przed kamerą, paraliżowała nas trema na samą myśl. Dziś minął rok nauki – nauki innej niż mieli nasi poprzednicy we wcześniejszych latach. Zajęcia podczas kursu aktorskiego nauczyły nas pewności siebie, kultury słowa, improwizacji, ruchu scenicznego, a przede wszystkim bycia sobą przed kamerą. Otworzyliśmy się wraz z naszymi emocjami.
  Rok 2020 okazał się wyjątkowy, zmieniona forma edukacji przyczyniła się do poszerzenia wiedzy o produkcji filmowej, montażu, reżyserii. Wspieraliśmy się, nawiązały się relacje przyjacielskie i powstał pomysł krótkiego filmu w którym prezentujemy zupełnie innych słuchaczy, niż tych co przyszli na pierwsze zajęcia. Każdy z nas poczuł się artystą, odkrył swoją wyjątkowość, a kadra nauczycielska ROE, która w swoje zajęcia wkłada całe serce i z przyjemnością dzieli się bogatym doświadczeniem, doszlifowała te cudowne diamenciki.
  Autor filmu Piotr Lisowski zdecydował się zadać każdej osobie 3 takie same pytania:
  – Dlaczego chciałeś pójść do ROE?
  – Co wyniosłeś z ROE?
  – Jak spędziłeś czas w ROE?
  By dowiedzieć się, DLACZEGO ROE? Dziś wszyscy mówimy, Dziękuję ROE :)”

   

   „Dlaczego ROE?” – zobacz film