Film promocyjny „Studium REALIZACJI OBRAZU FILMOWEGO – PRODUKCJA MULTIMEDIALNA”

  Film promocyjny „Studium REALIZACJI OBRAZU FILMOWEGO – PRODUKCJA MULTIMEDIALNA”

  kadr do linku

   

  Polecamy wszystkim zainteresowanym naukę w Rocznym Studium Realizacji Obrazu Filmowego-Produkcja Multimedialna, które jest nowością w ofercie Szkół Artystycznych ROE.

   

   

   

  Studium przygotuje słuchaczy do samodzielnej pracy realizatora wideo, operatora kamery, autora małych form filmowych a także tworzenia filmów okolicznościowych i realizacji projektów audiowizualnych. Zajęcia będą się odbywać w Warszawie.

  Program obejmuje zagadnienia dotyczące produkcji form audiowizualnych od A do Z. Słuchacze nabędą umiejętności operatorskie, reżyserskie oraz obsługi sprzętu, poznają również niezbędne zagadnienia prawne oraz promocyjne. W ramach pracy dyplomowej zrealizują własny projekt filmowy. Zajęcia będą prowadzone przez zespół specjalistów z praktycznym doświadczeniem, którzy na co dzień pracują w produkcjach filmowych, telewizyjnych, muzycznych ( reżyserzy, realizatorzy, operatorzy i montażyści).

   

  Mamy przyjemność zaprezentować film promujący STUDIUM REALIZACJI OBRAZU FILMOWEGO- PRODUKCJA MULTIMEDIALNA, autorstwa panów Tomasza Pulsakowskiego i Pawła Łukomskiego.
  Liczymy, że po jego obejrzeniu poczujecie się jeszcze bardziej zachęceni do podjęcia nauki w Studium. 🙂

   

  kadr do linku