Jakub Rybicki

  Jakub Rybicki

  zdjęcie profilowe

  JAKUB RYBICKI – Absolwent Studium Fotografii w Poznaniu

   

   

   

  Jakub do swojego zgłoszenia dołączył taki opis swojej osoby.

   

   

   

  Nazywam się Jakub Rybicki i jestem absolwentem Szkoły Artystycznej ROE o kierunku fototechnik. Obecnie studiuję Grafikę Komputerową w Collegium Da Vinci w Poznaniu.

  Moją największą pasją jest oczywiście fotografia ale już od małego lubiłem kombinować z grafiką. Wydaje mi się, że te dwie dziedziny świetnie idą ze sobą w parze. Każdy świetny design, wygląda jeszcze lepiej kiedy wykończony jest jeszcze lepszymi zdjęciami.

  Obecnie pracuje jako fotograf i grafik w jednej z poznańskich firm gdzie spełniam swoją trzecią pasję jaką jest kolekcjonowanie butów. Zdjęcia niektórych pięknych par, bardziej lub mniej limitowanych możecie również zobaczyć w moim portfolio. Oczywiście, buty to moda, a co za tym idzie – ciuchy. Kolejna, równie ważna zajawka. Staram się brać udział w najciekawszych projektach, współpracuję z polskimi markami i projektantami. Zrealizowałem już kilka lookbooków różnych marek i sklepów.

  Kolejną ulubioną formą fotografii są dla mnie zdjęcia koncertowe. W zeszłym roku (2014) zostałem wybrany i zaproszony do oficjalnego „photogangu” podczas festiwalu Hip Hop Kemp w Czechach. Moje zdjęcia można było oglądać na oficjalnych stronach wydarzenia (www, facebook) oraz na oficjalnym DVD, które zostało wydane po zakończeniu festiwalu.

  Prócz wyżej wymienionych rzeczy od ponad roku zacząłem na własną rękę uczyć się nagrywać i montować materiały video.

   

  Wszystkie najciekawsze projekty możecie oglądać na:

  – www.jakubrybicki.com
  – www.facebook.com/jestem.kubaa

  – www.instagram.com/czesckuba

  Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam do współpracy!

   

   

   

   

  [simple_gallery folder=”images/aktualnosci/Jakub_Rybicki/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]