Poznań

  Poznań

  Poniżej kilka sylwetek wykładowców prowadzących zajęcia w Szkołach Artystycznych

  [executive name=”Ewa Nawrot” function=”” description=”wykładowca na kierunku aktorstwo

  Karierę artystyczną rozpoczęła już w wieku 7 lat w Państwowej Szkole Muzycznej w Wieluniu. Wówczas okazało się, że posiada nie tylko talent w zakresie gry na skrzypcach, lecz także śpiewu. Można jej posłuchac m.in. na płytach: „Niewinni Czarodzieje” (utwory: „Drive” i „Pora bez Ciebie”), „Polskie leniwe serwuje Novika” (utwór „Sen”) oraz „Komputa Groove” kolektywu dj’skiego Slope (utwór „There’s no friendship after love”). Ewa Nawrot posiada niezwykle charakterystyczną barwę, łączącą wyjątkową eskpresję i delikatność, dzięki której wprowadza słuchaczy w świat orientalnych brzmień.

  ” image=”images/kadra/nawrot.jpg” imgwidth=”130″ imgheight=”165″ column=”4″]

  [executive name=”Julia Kaczmarczyk–Piotrowska” function=”” description=”wykładowca na kierunku aranżacja wnętrz

  Abiturientka Liceum Plastycznego im. Piotra Potworowskiego i absolwentka Akademii Sztuk Pięknych Wydziału Edukacji Artystycznej. Uzyskała dyplom z wyróżnieniem w zakresie sztuk plastycznych oraz pedagogiki sztuki w Pracowni Rzeźby u prof. Jacka Jagielskiego. Ukończyła również projektowanie graficzne. Jej prace wystawiane były na ponad siedmiu wystawach indywidualnych i trzydziestu zbiorowych. Zaangażowana w realizację projektów artystycznych, takich jak „Formy fraktalne” i „Pocztówki z wystaw”, znajduje czas na prowadzenie autorskich zajęć terapeutycznych dla dzieci. Od lat czynnie działa w Wielkopolskim Związku Artystów Rzeźbiarzy.

  ” image=”images/kadra/piotrowska.jpg” imgwidth=”130″ imgheight=”165″ column=”4″]

  [executive name=”Grażyna Grasa Nowacka” function=”” description=”wykładowca na kierunku fotografia

  Fotografik, performer, scenograf, poetka. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień w dziedzinie fotografii, grafiki i literatury. Wystawy jej prac można oglądać w kraju i za granicą. Jak sama o sobie mówi, jest wędrowcem. Adoruje szczególnie kino nieme, taniec współczesny, teatr tańca, porzucone przedmioty i zapomniane zakamarki świata. Chętnie uczestniczy w ciekawych projektach i zaprasza do współpracy przy własnych inicjatywach. Pasją Grażyny Grasy Nowackiej jest projektowanie okładek do wyimaginowanych płyt muzycznych.

   

   

  ” image=”images/kadra/grazyna_grasa_nowacka.jpg” imgwidth=”130″ imgheight=”165″ column=”4″]

  [executive name=”Aleksandra Wojciechowska” function=”” description=”wykładowca na kierunku aranżacja wnętrz

  Magister Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Ma na swoim koncie realizację indywidualnych zleceń między innymi dla Muzeum Archeologicznego w Poznaniu, Senso Studio oraz Akademii Filmowej w Łodzi. Jej pasją jest aranżacja przestrzeni zarówno indywidualnych (mieszkalnych), jak i publicznych. Aleksandrę Wojciechowską interesuje architektura współczesna, projektowanie mebli oraz historia sztuki nowoczesnej.

  ” image=”images/kadra/aleksandrawojciechowska_poznan.jpg” imgwidth=”130″ imgheight=”165″ column=”4″]

  [executive name=”Teresa Kwiatkowska” function=”” description=”wykładowca na kierunku realizacja dźwięku i aktorstwo

  Aktorka, nauczyciel emisji głosu. Ukończyła wrocławską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Wielokrotnie nagradzana m.in. na Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona” oraz Międzynarodowym Festiwalu Komedii „Talia”. Laureatka czterech Złotych Masek oraz dwukrotnie nagrody Rozgłośni Polskiego Radia w Bydgoszczy. Od 2004 roku związana z Teatrem Polskim w Poznaniu. Jako wykładowca udowadnia, że emisja głosu, fonetyka i dykcja stanowią podstawę w pracy realizatora dźwięku, który jest współreżyserem danego przedsięwzięcia.

  ” image=”” imgwidth=”130″ imgheight=”165″ column=”4″]

  [executive name=”Grzegorz Rzechówka” function=”” description=”wykładowca na kierunku realizacja dźwięku

  Swoje umiejętności zawodowe rozwijał dzięki współpracy z czołowymi polskimi zespołami m.in. Acid Drinkers, Lombard czy Arka Noego. Co roku, jako dyrektor techniczny, jest odpowiedzialny za nagłośnienie, popularnego w Szwajcarii i w Europie Zachodniej, świątecznego show „Cirrus Connelli”. W wigilijnych inscenizacjach pojawiają się sławy międzynarodowe takie jak Miloš Forman czy Martina Hingis. Zajęcia Grzegorza Rzechówki odbywają się w studiu nagraniowym.

   

   

  ” image=”” imgwidth=”130″ imgheight=”165″ column=”4″]

  [executive name=”Przemysław Koserczyk” function=”” description=”wykładowca na kierunku realizacja dźwięku

  Konstruktor monitorów dźwiękowych, kolumn i głośników. Na co dzień związany z firmą PRO-TONSIL. Znany jako twórca renomowanego zestawu nagłośnieniowego SIESTA. Prasa branżowa oraz tematyczne portale internetowe zasięgają jego opinii i rekomendacji w kwestiach technicznych. Wypowiedzi Przemysława Koserczyka można znaleźć m.in. w miesięczniku „Hi FI – Hi-End” oraz na stronie ‚High Fidelity’.

  ” image=”” imgwidth=”130″ imgheight=”165″ column=”4″]