Kolejna Scena Artystyczna ROE już za nami!

  Kolejna Scena Artystyczna ROE już za nami!

  SCENA ARTYSTYCZNA ROE ogólna

   

   

  Dziękujemy za udział w Scenie Artystycznej ROE w Warszawie.

   

   

   

   
  Scena Artystyczna ROE w Warszawie już za nami, ale mamy przyjemność zaprosić do Teatru Oratorium na wciąż trwający wernisaż prac naszych słuchaczy. Tylko do soboty 16 czerwca – zapraszamy!

  Dziękujemy wszystkim Słuchaczom i Nauczycielom prowadzącym poszczególne kierunki, za zaangażowanie w organizację Sceny Artystycznej a w szczególności: Panu Tomaszowi Wolińskiego za przygotowanie wernisażu prac słuchaczy kierunku grafika komputerowa. Panu Łukaszowi Wieczorkowi, który spinał wszystko w całość w roli konferansjera natomiast Panu Kosmie Kowalczykowie za pracę z dźwiękiem jako DJ. Dziękujemy również Słuchaczom czwartego semestru kierunki Realizacja Dźwięku, pod przewodnictwem Pana Piotra Pioruna i Pani Patrycji Krysik za zapewnienie obsługi technicznej, której nie widać, ale słychać, a w szczególności: Michałowi Branowskiemu, Kamilowi Więtczakowi, Maksowi Samulakowi, Tomaszowi Wysockiemu. Podziękowania także dla nauczyciela Fotografii i Realizacji Obrazu Tomasza Grzyba za wykonanie prezentacji fotograficznej. Dziękujemy również Studiu Moon Media pod przewodnictwem Aleksandry Mikołajczyk za montaż wideo materiałów kierunku aktorstwa. Dziękujemy Drukarni Marymont za wydruk prac na Scenę Artystyczną ROE.

   

  [simple_gallery folder=”images/aktualnosci/2018_aktualności/ScenaA/Waw/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]