MATEUSZ WOJCIECHOWSKI

  MATEUSZ WOJCIECHOWSKI

  mateusz small

   

  MATEUSZ WOJCIECHOWSKI – Absolwent studium aktorstwa w Warszawie
  Fot. materiały przesłane przez Mateusza

   

   

   

  Pierwsze kroki aktorskie stawiałem głownie w gimnazjum, w podstawówce także zdarzały się sporadyczne wystąpienia ale to własnie w trakcie późniejszej nauki zacząłem mieć z tego ogromną frajdę.

   

  Na deskach szkolnego teatru można było zobaczyć mnie głównie w kabaretach. Poważniejsze aktorstwo rozpoczęło się dopiero w pierwszej klasie technikum czyli w 2009 roku. Wtedy rozpocząłem współpracę z Teatrem Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku. Zadebiutowałem w przedstawieniu ,,Królewna Śnieżka” jako postać krasnoludka ,,Śpiocha”, rok później zagrałem już w ,,Mistrzu i Małgorzacie” postać Aleksandra Riuchina. Bardzo dobrze wspominam współpracę z reżyserem i dyrektorem teatru Panem Janem Polakiem za co jestem mu ogromnie wdzięczny.

   

  Na plan do jednego ze znanych seriali trafiłem z czystej ciekawości. Nigdy nie miałem styczności z serialem ani filmem, a byłem ciekawy jak wygląda praca po tej drugiej stronie kamery. Jak się okazało zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażałem. Zagrałem epizod w serialu ,,Czas Honoru” następnie pojawiła się możliwość zagrania epizodu w  serialu ,,Prawo Agaty”… O tym, że zacząłem poważniej myśleć o szkole zadecydowała rozmowa z jednym z aktorów na planie serialu. Myślę, że ta rozmowa sporo zmieniła w moim życiu.

   

   

  Dorobek artystyczny:

  2010 r. – Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku – Królewna Śnieżka – postać ,,Śpioch”
  2011 r. – Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku – Mistrz i Małgorzata – postać ,,Aleksander Riuchin”
  2014 r. – epizod w serialu ,,Czas Honoru”
  2014 r. – epizod w serialu ,,Prawo Agaty” – dziennikarz
  2014 r. – epizod w serialu ,,Przyjaciółki”
  2015 r. – główna rola w odcinku ,,Pielęgniarki” – Igor Stefański

   

  Troszkę więcej o mnie 🙂
  https://www.pomorska.pl/wiadomosci/wloclawek/art/6487780,mateusz-wojciechowski-ucze-sie-pokazywac-swoje-emocje,id,t.html

   

   1 2 3 456