Baza dydaktyczna

  Baza dydaktyczna

  Zajęcia organizujemy w nowoczesnych, dobrze wyposażonych salach (rzutniki multimedialne, rzutniki pisma, odtwarzacze DVD oraz CD). Dbamy również o możliwość łatwego i dogodnego dojazdu do naszych biur, a także do miejsc w których odbywa się nauka.

  Zajęcia praktyczne i warsztatowe prowadzone są w następujących miejscach:

  W studiach nagrań realizowane są zajęcia dla kierunku Realizacja Dźwięku.

  Słuchacze mają okazję pracować na wysokiej klasy sprzęcie oraz przy wykorzystaniu  profesjonalnych programów, m.in. Pro Tools firmy AVID.

  Współpracujemy ze studiami nagrań: MaQ Records w Wojkowicach, Studio Praga w Warszawie, Studio Nagrań Politechniki Wrocławskiej, C2 Studio w Poznaniu.

  Studia fotograficzne wyposażone są w  profesjonalny sprzęt, m.in.: lustrzanki cyfrowe, aparaty średnioformatowe z wymienną optyką,  profesjonalny system zawieszenia tła w studiu wraz z oświetleniem, statywy, monopody i inne specjalistyczne systemy mocowania oraz stoły i namioty bezcieniowe.

  Do dyspozycji słuchaczy posiadamy w pełni wyposażone sale multimedialne ze stanowiskami komputerowymi, rzutnikami oraz ekranami.

  Na zajęciach wykorzystywane są profesjonalne programy komputerowe, m.in: Adobe Photoshop, Blender, ArchiCAD, InDesigne, Adobe Ilustrator, Adobe Premier Pro.

   

  W pracowniach plastycznych prowadzone są zajęcia z rysunku i malarstwa.

  Pomieszczenia wyposażone są w sztalugi malarskie.

  Dysponujemy salami wyposażonymi  w stanowiska do przygotowywania makijażu oraz w kosmetyki i inne akcesoria niezbędne do prowadzenia zajęć, pracownie z maszynami do szycia.

   

  Część praktycznych  zajęć w Studium Aktorskim odbywa się w salach posiadających lustra oraz  imitację sceny teatralnej a także przy wykorzystaniu kamery filmowej.

  W Warszawie zajęcia prowadzimy w  Teatrze Oratorium oraz współpracujemy ze studiem Moon Media.