Ostatnie wolne miejsca!

Ostatnie wolne miejsca!

ZAREZERWUJ MIEJSCE ONLINE!

CZYTAJ WIĘCEJ
Konkurs zakończony!

Konkurs zakończony!

CZYTAJ WIĘCEJ
GRAFIKA KOMPUTEROWA ONLINE nowość

GRAFIKA KOMPUTEROWA ONLINE nowość

CZYTAJ WIĘCEJ
KURS

KURS "Self-Tape i elementy aktorstwa ekranowego - czyli tworzenie materiałów wideo na potrzeby castingów"

Zajęcia online!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poniżej kilka sylwetek wykładowców prowadzących zajęcia w Szkołach Artystycznych.

Maria Magdalena Morawiecka

wykładowca na kierunku Grafika komputerowa we Wrocławiu

Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Wrocławskim i ASPP „Abrys” na specjalizacji „grafika użytkowa”. Doktor nauk humanistycznych. Twórczością zajmuje się zarówno od strony praktycznej, jak i czyni ją przedmiotem swoich zainteresowań badawczych. Autorka tekstów naukowych, literackich oraz realizacji artystycznych. Wykładowca przedmiotów artystycznych i humanistycznych. Współpracuje z ugrupowaniem Dziennikarzy Wędrownych. Analizuje zależności między wytworami kultury wizualnej a mentalnymi obrazami świata.

  Kamila Tworek

  wykładowca na kierunku Realizacja dźwięku we Wrocławiu
  Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Kształciła się na University of Stavanger w Norwegii. Solowa laureatka wielu konkursów wokalnych, uczyła się śpiewu u polskich i zagranicznych nauczycieli (m.in. Clive Brown, Ruth Lynch, Piotr Nazaruk), gościła w wielu programach tv (m.in. Pytanie na śniadanie, Szansa na sukces), obecnie aktywnie bierze udział w muzycznym życiu Wrocławia. W ciągu ostatnich lat udzielała lekcji śpiewu i muzyki we Wrocławskim Klubie Formaty oraz w Światowidzie Ośrodku Działań Twórczych.

   Paweł Ryszard Sobolewski

   wykładowca na kierunku Grafika komputerowa we Wrocławiu
   Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz Wydziału Malarstwa Wrocławskiej ASP. Pracuje jako architekt i projektant w warszawskim biurze projektowym. W wolnej chwili maluje i zajmuje się grafiką użytkową. Doświadczenie w projektowaniu zdobywał m.in. w Rotterdamie i Pekinie. Brał udział w wielu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych.
   W malarstwie nawiązuje do prostych układów urbanistycznych zamykając je w proste figury geometryczne. W projektowaniu natomiast zawsze szuka najprostszych rozwiązań inspirując się twórczością japońskich artystów.

    Dorota Gorjainow

     wykładowca na kierunku Aktorstwo w Warszawie

    Aktorka teatralna i filmowa, Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Od 1989 r. aktorska Teatru Syrena w Warszawie. Podczas XVI Festiwalu Szkół Teatralnych Łódź – nagroda Radia Łódź za rolę Marii w przedstawieniu „Choroba młodości” Ferdynanda Brucknera. Współpracowała ze stołecznymi teatrami Projekt Teatr Warszawa i Teatr Ochoty. Zagrała również role filmowe jak i gościnnie w licznych serialach. Wybrana filmografia: PAKT, Poranek Kojota, Trędowata, Blondynka, Ojciec Mateusz, Na dobre i na złe, Niania, Prawo Agaty, Ranczo, Wyjazd integracyjny, Kryminalni, M jak Miłość, Plebania.

     Krzysztof Stasiak

     wykładowca na kierunku Realizacja Dźwięku w Katowicach

     Operator dźwięku, reżyser i producent filmowy. Członek Europejskiej Akademii Filmowej. Ukończył AM w Katowicach - wydz.Jazzu, PWSFTviT w Łodzi.Obecnie doktorant na wydz. operatorskim. Stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury. Od prawie 30 lat związany z produkcją muzyczną oraz realizacją i postprodukcją dźwięku do filmów fabularnych i dokumentalnych. Zrealizował ponad 1500 muzycznych sesji nagraniowych. Jako dźwiękowiec pracował m.in. przy filmach fabularnych (ŚlubyPanieńskie, W imię, Pitbull – Ostatni pies, Eter), przy serialach oraz  przy wielu filmach krótkometrażowych i dokumentalnych.

      Paweł Bąkowski

      wykładowca na kierunku Fotografia i Grafika komputerowa we Wrocławiu
      Artysta i fotograf, który pod okiem jednej z najwybitniejszych polskich artystek współczesnych Natalii Lach - Lachowicz ukończył fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Twórca intermedialny i multidyscyplinarny. Jeden z pomysłodawców i członków Fundacji MOMO. W swoich pracach koncentruje się przede wszystkim na postmodernistycznej grze z odbiorcą. Strona artysty: www.pawelbakowski.com

       Monika Tobiańska-Porc

       wykładowca na kierunku Grafika komputerowa oraz Wizaż i stylizacja w Katowicach
       Malarka, nauczyciel. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Autorka cyklu malarskiego Śląska rzecz, który stworzyła dzięki stypendium  Marszałka Województwa Śląskiego. Laureatka wielu  konkursów plastycznych. Jej prace wystawiane były między innymi w Londynie, Mińsku, Pradze i Warszawie. Malarstwo Moniki Tobiańskiej, poprzez przedmioty oraz przestrzenie, opowiada o człowieku. Artystka eksperymentuje ze sztuką, łącząc techniki malarskie, rysunkowe i graficzne. Zajmuje się także rysunkiem i  fotomontażem. Współpracuje z ogólnopolską szkołą Strefa rysunku oraz prowadzi warsztaty w bytomskim LO. Uwielbia sztukę gotycką i ikono-pisarstwo. W wolnym czasie zgłębia język hiszpański oraz tańczy salsę.

        Andrzej Sobek

        wykładowca na kierunku Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej w Katowicach
        Absolwent Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Dziennikarz, prezenter, lektor, wydawca, producent, scenarzysta, reżyser. Kierownik Redakcji Programów Artystycznych i Publicystyki. Autor teleturniejów, programów muzycznych dla młodzieży, rozrywkowych, filmów dokumentalnych, promocyjnych, reklam, teledysków, programów publicystycznych, studyjnych. Organizator, promotor i koordynator imprez (min. Festiwal Jarocin).Dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury (2006-2009), wydawca, pomysłodawca Gazety Wodzisławskiej i Wodzisławskiej TV internetowej. Niezależny producent telewizyjno-filmowy, koordynator i menedżer kultury. Rzecznik prasowy, dyrektor artystyczno-kreatywny, konsultant PR.

         Rafał Sosnowski

         wykładowca na kierunku Fotografia i realizacja obrazu w Poznaniu Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu kierunek: fotografia a także Uniwersytetu im.Adama Mickiewicza w Poznaniu kierunek: filozofia. W fotografii interesuje się przede wszystkim reportażem i fotografią koncertową. Pasjonują go rytuały, dlatego też zajmuje się również fotografią ślubną. Postrzega fotografię jako zwierciadło rzeczywistości, poszukując piękna w prawdziwym świecie i utrwalając to, co znika.

          Anna Jackiewicz

          wykładowca na kierunku Aranżacja wnętrz oraz Scenografia i kostiumografia w Warszawie

          Projektantka wnętrz, malarka. Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych i Collegium da Vinci na kierunku pedagogicznym. Dyplom z architektury wnętrz uzyskała w pracowni prof. zw. Przemysława Marka Krajewskiego. Uczestniczka licznych wystaw i plenerów malarskich. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. W swojej pracy szczególną uwagę poświęca zrównoważonemu rozwojowi. Duży nacisk kładzie na problemy społeczne. W wolnym czasie uprawia jogging, bierze udział w biegach górskich i wyprawach rowerowych..

           Grażyna Grasa Nowacka

           wykładowca na kierunku Fotografia w Poznaniu

           Fotografik, performer, scenograf, poetka. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień w dziedzinie fotografii, grafiki i literatury. Wystawy jej prac można oglądać w kraju i za granicą. Jak sama o sobie mówi, jest wędrowcem. Adoruje szczególnie kino nieme, taniec współczesny, teatr tańca, porzucone przedmioty i zapomniane zakamarki świata. Chętnie uczestniczy w ciekawych projektach i zaprasza do współpracy przy własnych inicjatywach. Pasją Grażyny Grasy Nowackiej jest projektowanie okładek do wyimaginowanych płyt muzycznych.

            Aleksandra Mikołajczyk

            wykładowca na kierunku Aktorstwo w Warszawie Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Obecnie doktorantka Wydziału Aktorskiego w łódzkiej Szkole Filmowej. Uczestniczka warsztatów aktorskich z Nancy Bishop, Richardem Pagano, Krzysztofem Zanussim, a także aktorką Teatru Grotowskiego – Teresą Nawrot. Związana z teatrami w Łodzi, Bydgoszczy i Warszawie. W swoim dorobku aktorskim ma zarówno role komediowe, jak również dramatyczne. Szerszej publiczności znana z ról w serialach telewizyjnych, takich jak: Na wspólnej, Brzydula, Ojciec Mateusz, czy Na dobre i na złe.

             Marta Puchłowska

             wykładowca na kierunku Aranżacja wnętrz, Grafika komputerowa oraz Scenografia i kostiumografia w Warszawie

             Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa. Stypendystka Uniwersytetu Sztuk Pięknych Mimar Sinan w Stambule na Wydziale Tradycyjnych Tureckich Sztuk. Studiowałam kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obecnie studiuję turkologię. Współpracuje z Instytutem Kultury Tureckiej Yunus Emre w Warszawie jako artystka ebru. Prowadzi przedmioty z rysunku, malarstwa i kompozycji plastycznej.

              Tomasz Woliński

              wykładowca na kierunku Grafika komputerowa w Warszawie
              Grafik, absolwent Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie. Grafika komputerowa jest dla niego połączeniem pasji z pracą. Laureat wielu konkursów związanych z projektami  logotypów,  m.in.: dla Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, C4 Retail Lab, Fonetika. W  pracy dydaktycznej przekazuje swoją wiedzę w sposób możliwie jak najprostszy, czerpiąc inspirację z  otaczającego nas świata. Jego grafiki to połączenie minimalizmu z symboliką. Obecnie odpowiada za materiały POS i elementy komunikacji wizualnej dla Carrefour Polska. Strona grafika: www.tomaszwolinski.pl.

               dr Włodzimierz Trawiński

               wykładowca na kierunku Aranżacja wnętrz oraz Scenografia i kostiumografia w Poznaniu

               Absolwent kierunków Wychowanie Plastyczne i Grafika Akademii Sztuk Plastycznych w Poznaniu i kierunku chemii Politechniki Poznańskiej. Zajmuje się rysunkiem, grafiką, malarstwem, obiektem, tkaniną, scenografią. Autor dwóch książek z zakresu wiedzy o sztuce i edukacji artystycznej (Akademia rysunku i Malarstwo na desce z kolekcji Zamek Górków w Szamotułach). Wykładowca na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada własną galerię sztuk Magazyn 9c  w Zbierkowie koło Poznania, gdzie mieszka i twórczo pracuje.

                Katarzyna Strojna- Bigora

                wykładowca na kierunku Aktorstwo w Katowicach

                Aktorka dramatyczna, pedagog, atrteterapeuta, Life Coach, Art  Coach. Ukończyła PWST im. L. Solskiego w Krakowie. Uzyskała certyfikat arteterapeuty teatro i dramaterapii. Posiada m.in. kwalifikacje pedagogiczne, dyplom Life Coacha oraz międzynarodowy certyfikat Transforming Communication™. Autorka wielu programów szkoleniowych i warsztatów teatralnych. Trenerka kultury słowa, sztuki publicznych wystąpień, emisji głosu, społecznych umiejętności miękkich. Prowadzi m.in. treningi motywacji, sesje Life Coaching, Art. Coaching. Reżyserka i autorka kilkudziesięciu koncertów teatralnych, estradowych oraz przedstawień. Ma na swoim koncie doświadczenia filmowe i telewizyjne. Zagrała kilkadziesiąt ról teatralnych, w tym wiele pierwszoplanowych. 

                 Dr inż. Bartłomiej Kruk

                 wykładowca na kierunku Realizacja Dźwięku we Wrocławiu
                 Absolwent  Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej - Katedra Akustyki i Multimediów, gdzie jest wykładowcą. Ma na swoim koncie realizacje wielu koncertów oraz wydane kilkadziesięciu CD. Od 2010 realizuje nagrania dla Narodowego Forum Muzyki oraz dla solistów Opery Wrocławskiej i Teatru Wielkiego w Warszawie. W dorobku naukowym ma ponad 30 publikacji. Podczas studiów wielokrotnie nagradzany nagrodami, stypendiami m.in.:Committee on International Research and Education of the Acoustical Society of America 2015, Stypendium dla najlepszych doktorantów Politechniki Wrocławskiej, Stypendium Rektora Politechniki Wrocławskiej, Nagroda Dziekana Wydziału Elektroniki za uznane osiągnięcia naukowe.Od 12 lat członek międzynarodowego stowarzyszenia Audio Engineering Society (AES), a od 2012 roku opiekun naukowy studenckiej sekcji AES we Wrocławiu.

                  Paweł Piotrowski

                  wykładowca na kierunkach Grafika komputerowa oraz Scenografia i kostiumografia we Wrocławiu

                  Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu o specjalności projektowanie graficzne na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów. Fotograf freelancer, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie sztuk wizualnych w 2018 r. W swojej pracy skupia się na długoterminowych projektach, które opowiadają o życiu codziennym. Jest laureatem licznych konkursów m.in. Slovak Press Photo 2017, zdobywcą Grand Prix w Viva! Photo Awards 2017 i 2016, laureatem konkursu “Pokaż się” w ramach Opolskiego Festiwalu Fotografii 2017, laureatem „Złoty Talent Roku 2016” Galerii PIX.HOUSE, nominowany do nagrody za projekt dokumentalny w Grand Press Photo 2018.

                   Szymon Kropaczewski

                   wykładowca na kierunku Grafika komputerowa w Poznaniu

                   Grafik kreatywny, grafik DTP. Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy w wydawnictwach, agencjach reklamowych i drukarniach. Współpracuje z fotografami w zakresie postprodukcji i drukowania zdjęć. Uważa, że fotografię można wydrukować prawie na wszystkim. Zawodowo osadzony w technikach cyfrowych, prywatnie miłośnik form analogowych: fotografi klasycznej, sitodruku, płyt winylowych, książek i zinów. Wieloletni nauczyciel przedmiotów graficznych i poligraficznych.

                    Renata Krzyżaniak

                    wykładowca na kierunku Grafika komputerowa we Wrocławiu
                    Absolwentka Historii Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowych studiów z grafiki komputerowej. Grafik komputerowy i redaktor techniczny z 18 letnim stażem. Specjalizuje się w projektach typograficznych, grafice wydawniczej, oprawie graficznej kampanii promocyjnych i wizerunkowych w serwisach społecznościowych.Wieloletni szkoleniowiec i wykładowca grafiki komputerowej i projektowania. Prowadzi własną pracownię graficzną we Wrocławiu.

                     Przemysław Koserczyk

                     wykładowca na kierunku Realizacja dźwięku w Poznaniu

                     Konstruktor monitorów dźwiękowych, kolumn i głośników. Na co dzień związany z firmą PRO-TONSIL. Znany jako twórca renomowanego zestawu nagłośnieniowego SIESTA. Prasa branżowa oraz tematyczne portale internetowe zasięgają jego opinii i rekomendacji w kwestiach technicznych. Wypowiedzi Przemysława Koserczyka można znaleźć m.in. w miesięczniku „Hi FI – Hi-End” oraz na stronie 'High Fidelity'.'

                      Izabella Kolka

                      wykładowca na kierunku Scenografia i kostiumografia w Poznaniu.
                      Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych oraz Collegium da Vinci w Poznaniu. Scenograf teatralny, producent filmowy, grafik. Współpracuje z teatrami repertuarowymi i alternatywnymi. Autorka scenografii do blisko czterdziestu spektakli i projektów wystawianych w kraju i zagranicą. Jej scenografia została nominowana przez The Theatrical Management Association do brytyjskiej nagrody Barclays Theatre Awards, inną wyróżnił Roman Pawłowski w plebiscycie „Najlepsi- Teatr”. Jest laureatką „Medalu Młodej Sztuki”. Inspiracji poszukuje w codziennym życiu,  pasjonuje się sztukami wizualnymi, których różne dziedziny z powodzeniem łączy w teatrze i filmie.

                        

                       Teresa Kwiatkowska

                       wykładowca na kierunku Realizacja dźwięku i Aktorstwo w Poznaniu Aktorka, nauczyciel emisji głosu. Ukończyła wrocławską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Wielokrotnie nagradzana m.in. na Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona” oraz Międzynarodowym Festiwalu Komedii Talia. Laureatka czterech Złotych Masek oraz dwukrotnie nagrody Rozgłośni Polskiego Radia w Bydgoszczy. Od 2004 roku związana z Teatrem Polskim w Poznaniu. Jako wykładowca udowadnia, że emisja głosu, fonetyka i dykcja stanowią podstawę w pracy realizatora dźwięku, który jest współreżyserem danego przedsięwzięcia.

                        Sebastian Wojtarowicz

                        wykładowca na kierunku Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej w Warszawie

                        Operator filmowy i telewizyjny. Jest absolwentem Wydziału Radia i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Autor zdjęć do kilkuset reportaży, w tym wielu nagradzanych, http://m.in/ m.in. nagrodą Grand Press. Pracował na wielu planach filmowych i telewizyjnych. Współpracował z TVP, TVN, Polsat, RTL7, Canal+. Pracował na planach zdjęciowych wielu polskich seriali, m.in.: M jak miłość, Samo Życie, Egzamin z Życia, Linia Życia, Plebania, Klan, Bulionerzy. Autor wielu wystaw fotograficznych. Publikował na łamach Przekroju.

                         Magdalena Zięba

                         wykładowca na kierunku Charakteryzacja w Katowicach Ukończyła Francuską Szkołę Makijażu, Stylizacji i Charakteryzacji w Krakowie. Nieustannie rozwija doświadczenie zawodowe, współpracując z młodymi artystami – zarówno filmowcami, jak i fotografami. Wizje artystyczne realizuje podczas licznych sesji zdjęciowych, pokazów mody, planów filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Ponieważ makijaż i charakteryzacja stanowią jej największą pasję, wykonuje także makijaże okolicznościowe dla klientów indywidualnych.

                          Michał Rzepka

                          wykładowca na kierunku Aktorstwo w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach

                          Reżyser teatralny, wykładowca praktyki i teorii teatralnej. Spektakle teatralne Michała Rzepki zdobyły wiele nagród, a ich prezentacje miały miejsce m.in. w Teatrze Nowym w Łodzi, Teatrze Arlekin w Łodzi, Teatrze Małym, Teatrze im. St. Jaracza w Olsztynie, Open Różewicz Festiwal, Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym „Maski” w Poznaniu, Łódzkich Spotkaniach Teatralnych, Teatrze Studyjnym czy w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu..

                           Kamil Suszczyk

                           wykładowca na kierunku Aktorstwo w Katowicach
                           Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Jest aktorem Teatru Śląskiego im.Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Współpracuje z warszawskim Teatrem Narodowym, Teatrem Syrena oraz Teatrem Nowym im. K. Dejmka w Łodzi. Zagrał w filmie fabularnym krótkometrażowym Milczenie polskich owiec w reż. Macieja Stuhra oraz etiudzie filmowej Maj w reż. Borysa Lankosza. Wystąpił m.in w serialach telewizyjnych: Barwy szczęścia, Chyłka – zaginięcie, Za marzenia.

                            Agata Obłąkowska

                            wykładowca na kierunku Aktorstwo we Wrocławiu Aktorka, reżyser, choreograf. Absolwentka wydziału aktorskiego PWST Wrocław (2010). Nominowana do Nagrody Kulturalnej Gazety Wyborczej WARTO w kategorii Teatr (2014). Laureatka nagrody im. Małgorzaty Napiórkowskiej dla najlepszego studenta wydziału aktorskiego (2010). Ukończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich (2005). Uczestniczka licznych warsztatów m.in “Warsztaty Wspólnym Głosem” prowadzone przez Annę Zubrzycki i Helen Chadwick, “Reżyseria i praca aktorska” prowadzone przez prof. Kazimierza Brauna oraz, “Drama metodą edukacji XXI wieku” prowadzonych przez Partice Baldwin. Występowała w galach konkursów literackich i teatralnych (m.in. Angelus 2012, PPA 2009, Premio Europa per il Teatro 2009) w reżyserii Tomasza Mana, Wojciecha Kościelniaka i Jerzego Bielunasa. Od lat związana z pracą z młodzieżą poprzez prowadzenie warsztatów teatralnych. Na co dzień współpracuje z Teatrem Arka, Układem Formalnym, Cloud Theater oraz z Teatrem Muzycznym Capitol.

                             Tomasz Piotrowski

                             wykładowca na kierunku Aktorstwo we Wrocławiu
                             Absolwent PWST na wydziale aktorskim we Wrocławiu. Aktor filmowy i teatralny, konferansjer. Wyróżniony na 32. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za role w dyplomach Agaty Dudy-Gracz oraz Remigiusza Brzyka. W 2016 roku nominowany za rolę w etiudzie filmowej Popioły na międzynarodowym festiwalu The New Classic Cinema Film Festival. Uczęszczał na liczne warsztaty aktorsko-filmowe w Polsce i zagranicą. Ma doświadczenie w pracy techniką motion-capture nad grą komputerową Dying Light. Pracował z takimi reżyserami jak Agnieszka Holland, Wojciech Smarzowski, Łukasz Palkowski.

                              Bartosz Marek Sztandar

                              wykładowca na kierunku Realizacja dźwięku w Katowicach
                              Certyfikowany trener Ableton Live, dyplomowany inżynier dźwięku. Były wykładowca kursu produkcji muzyki elektronicznej i inżynierii dźwięku w School of Audio Engineering w Amsterdamie i leader biura obróbki dźwięku wielojęzycznego MTV Networks Amsterdam. Założyciel, instruktor i autor programu szkoleń z produkcji muzycznej w środowisku Ableton Live w szkołach IBIZA SPARK w San Antonio na Ibizie oraz certyfikowanego centrum szkoleniowego Ableton Live SEKWENCJA. Jako artysta działa ponad 20 lat na scenie polskiej muzyki elektronicznej, jako muzyk, dj, producent, realizator i animator działań klubowych.

                               Michał Łuczyński

                               wykładowca na kierunku Realizacja dźwięku we Wrocławiu Doktorant Politechniki Wrocławskiej, ukończył Wydział Elektroniki Politechniki Wrocławskiej na kierunku Elektronika (specjalizacja: akustyka). Członek Audio Engineering Society, były przewodniczący studenckiego Koła Naukowego Polskiej Sekcji Audio Engineering Society. Zajmuje się analizami akustycznymi, akustyką architektoniczną, ochroną przed hałasem oraz algorytmami przetwarzania dźwięku.

                                Marek Dziedzic

                                wykładowca na kierunku Realizacja Dźwięku we Wrocławiu Producent muzyczny, realizator, muzyk. Absolwent wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej o specjalności Inżynieria dźwięku oraz wydziału Fizyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Akustyka. Podstawowe wykształcenie muzyczne w klasie akordeonu. Pasjonat gitary elektrycznej. Od kilku lat współwłaściciel i główny realizator wrocławskiego studia nagrań unIQ STUDIO. Wykładowca realizacji nagrań i pracy studyjnej.

                                 Tomasz Kochaniec

                                 wykładowca na kierunku Realizacja dźwięku we Wrocławiu
                                 Prezes Blu-Audio- firmy, która zajmuje się nagrywaniem i realizacją dźwięku przestrzennego . Jako realizator dźwięku współpracował przy wielu produkcjach telewizyjnych z firmą  Tako MEDIA oraz  ATM. Pracował również dla TV ECHO24 oraz TVP3 oddział  Wrocław, a także jako freelancer przy wielu koncertach. Zajmował się  projektowaniem  zabezpieczeń  anty-hałasowych oraz  pomiarami  akustycznymi  w firmie.

                                  Aneta Wojciechowska

                                  wykładowca na kierunku Grafika komputerowa we Wrocławiu
                                  Absolwentka filozofii, redaktor techniczny. Operator DTP, grafik komputerowy. Miłośniczka programów Adobe i grafiki wektorowej. Twierdzi, że nie tylko w Photoshopie można zrobić wszystko. Posiada ponad 14 letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym i przygotowaniu do druku. Od 2006 r. współpracuje jako freelancer z agencjami reklamowymi i klientami prywatnymi.

                                   Wojciech Przybył

                                   wykładowca na kierunku Grafika komputerowa we Wrocławiu Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Wieloletni nauczyciel grafiki i multimediów oraz programista stron www. Współpracuje  z wieloma wydawnictwami i agencjami reklamowymi w zakresie przygotowania materiałów do druku i Internetu. Zawodowo związany z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji i kilkoma uczelniami wyższymi.

                                    Bożena Kowalik

                                    wykładowca na kierunku Taniec oraz Aktorstwo w Katowicach Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu oraz Pedagogiki Tańca w warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina.Z pasją i zaangażowaniem przekazuje swoje zamiłowanie do tańca, prowadząc między innymi zajęcia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.