Scena Artystyczna ROE w Poznaniu za nami!

  Scena Artystyczna ROE w Poznaniu za nami!

  SCENA ARTYSTYCZNA ROE ogólna

   

   

  Dziękujemy za udział w Scenie Artystycznej ROE w Poznaniu.

   

   

   

   

  W niedzielę, 17 lipca, goście, słuchacze, nauczyciele przybyli na bliskie spotkania ze sztuką. Widzowie mogli do woli nacieszyć zmysł wzroku i słuchu a także…dotyku! A wszystko to za sprawą różnorodnych obrazów, dźwięków, kolorów i faktur. Nasi słuchacze prezentowali fotografie, makiety, kostiumy, projekty aranżacji wnętrz, autorskie filmy. Słuchaliśmy też oryginalnie skomponowanej żywiołowej muzyki elektronicznej, której towarzyszyły wizualizacje tworzone w oparciu o technologię 3D mappingu.
  Najodważniejsi wzięli udział w konkursie gdzie nagrodami były książki, filmy oraz kupony na zakupy do sklepu muzycznego.
  Gość specjalny, nasz wykładowca, Pan Piotr Zakens przeniósł nas za kulisy tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes. Przywiózł z niego kilka ciekawostek, którymi się z nami podzielił.
  Wspólnie podróżowaliśmy w świat sztuki dzięki zaangażowaniu słuchaczy, ich rodzinom i bliskim oraz wykładowcom ROE – bez Was nie byłoby to możliwe.
  Podziękowania kierujemy też do obsługi technicznej z ODK Pod Lipami a także do sponsorów nagród.

  Dziękujemy za artystycznie spędzony czas i do zobaczenia za rok!

   

  [simple_gallery folder=”images/aktualnosci/2018_aktualności/ScenaA/Poz/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]