Szymon Niedźwiedziński

  Szymon Niedźwiedziński

  01

   

  SZYMON NIEDŹWIEDZIŃSKI – Absolwent Studium Fotografii z Poznania oraz laureat konkursu fotograficznego pt.” Małe jest piękne” organizowanego w 2013 roku przez Szkoły Artystyczne ROE

   

   

  Szymon Niedźwiedziński – absolwent studium fotografii ROE rocznika 2013/2015 w Poznaniu. Z wykształcenia informatyk nie pracujący w zawodzie, od kilku lat działa w branży nieruchomości, fotografowanie natomiast jest pasją, pewnym rodzajem azylu od codzienności. Sama fotografia natomiast to dla mnie przede wszystkim emocje, to zamrożony wycinek życia, ułamek sekundy, do którego można wracać za każdym razem, gdy spojrzy się na zdjęcie.  Daje ona możliwość zatrzymania czasu, uwiecznienia chwili, niesie szansę na dalsze jej wspominanie i przeżywanie.

   

  W swej pracy dyplomowej zatytułowanej „Kraj pochodzenia: Polska” chciałem ocalić od zapomnienia rzemiosła, które z przyczyn galopującej w nieznanym chyba już kierunku cywilizacji i postępu technologicznego stoją na granicy wyginięcia.  Zamieszczone poniżej zdjęcia stanowią jej wycinek.

   

   

  Strona www: https://ParadaWspomnien.pl


  Flickr: https://www.flickr.com/photos/szymonniedzwiedzinski/sets

   

  [simple_gallery folder=”images/aktualnosci/Szymon_Niedzwiedzinski/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]