Zakończył się konkurs fotograficzny „ZWYKŁE – NIEZWYKŁE”.

  Zakończył się konkurs fotograficzny „ZWYKŁE – NIEZWYKŁE”.

  koniec kon

   

   

  Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które nadesłały do nas swoje prace. Otrzymaliśmy od Was wiele zdjęć, z których większość prezentowała wysoki poziom artystyczny. Z przyjemnością publikujemy informację o wyniku konkursu.

   

   

   

   

   

   

  Jury konkursu, pod przewodnictwem  Mikołaja Nowackiego (@mikolajnowacki ) – fotografa National Geographic Polska, Europejskiego Ambasadora marki Panasonic Lumix, laureata wielu prestiżowych konkursów fotograficznych – przyznało następujące nagrody:

   

  I MIEJSCE:

  8W drodze do pracy

  Anna Piwowarska-Sosik
  Zdjęcie: „ W drodze do pracy”
   
  Zupełnie banalna scena uliczna zamieniona przez fotografa w wizualną intrygę. Tajemniczy cień drzewa jakby wyrasta z krawędzi chodnika i muru, drabina postawiona pionowo ze szczeblami, które wpisują się w rytm kamiennych prostokątów. Elegancka, zrównoważona kompozycja, dobry moment uchwycony przez fotografa i odrobina tajemnicy są siłą tego zdjęcia.

   

   

   

   

   

  WYRÓŻNIENIE:

  27WSPOMNIENIE STOLICY

  Urszula Grzegrzółka
  Zdjęcie: „ Wspomnienie stolicy”
   
  Dobry, tajemniczy portret, niebanalnie skadrowany.
  Piękne światła, odbicia, twarz pogrążona w półmroku z naturalnym wyrazem i delikatnym uśmiechem Mony Lizy, aż wreszcie wieża Pałacu Kultury, który umiejscawia bohatera zdjęcia- to wszystko stanowi o sile tego portretu.

   

   

   

   

   

  Serdecznie gratulujemy!

  Nagrody w konkursie:
   
   I miejsce
  – Przenośna drukarka termosublimacyjna Canon CP1300 WiFi do wydruku z aparatów i urządzeń mobilnych.
  – 50 % rabatu na naukę na dowolnie wybranym kierunku z oferty Szkół Artystycznych ROE, który zostanie uruchomiony w roku szkolnym 2019/2020. Zwycięzca konkursu będzie mógł wybrać miasto, w którym podejmie naukę (do wyboru: Wrocław, Poznań, Warszawa, Katowice).
   
  Wyróżnienie
  – Książka „1001 fotografii, które musisz zobaczyć”, autor Paul Lowe
  – gadżet fotograficzny
   
  Zwycięzca konkursu oraz wyróżniona osoba otrzymają pamiątkowe dyplomy.
   
  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają 10 % rabatu na naukę na dowolnie wybranym kierunku z oferty Szkół Artystycznych ROE, który zostanie uruchomiony w roku szkolnym 2019/2020.  Uczestnik konkursu będzie mógł wybrać miasto, w którym podejmie naukę (do wyboru: Wrocław, Poznań, Warszawa, Katowice).